Kā ietaupīt naudu pērkot jaunu telefonu!

Katrs jaunais Samsung, Apple, Huawei vai jebkāda cita ražotāja telefons var būt ārkārtīgi dārgs, par cik katrs jaunākais modelis tiek aprīkots ar labākajām komponentēm un dažādām jaunām funkcijām, kas nodrošina konkrētā modeļa atšķiršanos no visiem iepriekšējiem un savā veidā arī mudina pircējus iegādāties tieši jaunāko un šķietami pašu labāko (pikalaina helposti).

Ja vēlaties iegādāties jaunu telefonu vai arī jau esiet tāda meklējumos, taču neizjūtat pārāk lielu entuziasmu jaunā telefona iegādei atvēlēt neskaitāmus simtus eiro, jūs pavisam noteikti neesiet viens. Par laimi pastāv vairāki veidi, kā ietaupīt naudu pērkot jaunu telefonu, un pilnīgi iespējams, ka viens no zemāk minētajiem ietaupīšanas veidiem palīdzēs tieši jums.

1. Nogaidiet līdz brīdim, kad sāks “krist” jaunā modeļa cenas

Viens no gudrākajiem padomiem ir neskriet uzreiz uz veikalu, lai iegādātos tikko izlaistu telefona modeli. Tā vietā ir ieteicams vienkārši apbruņoties ar pacietību un nogaidīt līdz brīdim, kad jaunā flagship modeļa cenas tirgū sāks kristies. Tiklīdz esiet nogaidījuši pietiekoši ilgi un sagaidījuši to cenu, kas ir jums vairāk vēlama nekā, piemēram, 1000 Eur skaitlis telefona iznākšanas brīdī, droši dodieties iegādāties savu jauno, kāroto mobilo tālruni.

2. Pārdodiet vai apmainiet savu veco telefonu

Ja jūsu līdzekļi ir pavisam ierobežoti un pavisam jauna un nelietota telefona iegāde jums ir pārāk liels pirkums, kuru nevariet atļauties, tad ir iespējami divi varianti. Pirmkārt, jums ir iespēja pārdot savu tagadējo telefonu vai nodot to operatoram pirms jauna telefona iegādes kā pirmo iemaksu. Abi varianti ir izdevīgi un piemēroti tam, lai iegūtu papildus līdzekļus vai vismaz daļu līdzekļu, kas segs jaunā telefona cenu. Otrkārt, jums ir iespēja apmainīt savu veco telefonu pret kādu citu modeli, kas ir līdzvērtīgs. Šāds variants tomēr nenodrošinās jums iespēju iegūt jaunu, nelietotu telefonu.

3. Izvēlieties atbilstošu tarifu plānu un tarifu plānu, kas nāk piedāvājumā ar jauno telefonu

Vēl viens no veidiem, kā ietaupīt pērkot jaunu telefonu ir izvēlēties atbilstošu tarifu plānu. Piemēram, ja jums ir ģimene un jūs visi izmantojat vienu mobilo operatoru, izvēlieties tādus tarifu plānus, kas ir paredzēti visai ģimenei, tā vietā, lai maksātu par katru ģimenes locekli atsevišķi.

Papildus tam, ar vien biežāk mobilo sakaru operatori piedāvā īpašus tarifu plānus kopā ar kādu konkrētu jaunu mobilo tālruni, kas ir iznācis pārdošanā. Ar šo īpaši izceļas Bite, kas piedāvā tarifonus – telefonu un tarifu apvienotu vienā par izdevīgu, samazinātu cenu un ikmēneša maksu (FI).

4. Izvēlieties vecāka modeļa jaunu mobilo tālruni

Ja tomēr jums nav ļoti svarīgi savā īpašumā iegūt pašu jaunāko un vislabāko, kas ir tik tikko iznācis no ražotāja, dodiet priekšroku vecāka modeļa telefoniem, taču jauniem un nelietotiem. Respektīvi, tā vietā, lai iegādātos jauno iPhone X, pievērsiet uzmanību tādiem iPhone modeļiem, kā iPhone 6, iPhone 7, un iegādājieties tos pilnībā jaunus no veikala vai operatora. Iegādājoties pavisam jaunu, taču mazliet vecāku telefona modeli, jūs nodrošināsiet sev vislielākos ietaupījumus, par cik vecāku modeļu jaunu telefonu cenas var būt paspējušas nokristies pat par vairākiem simtiem eiro (īpaši aktuāli ar Android telefoniem).

5. Rūpīgi izvēlieties atmiņas apjomu

Pirms jebkura telefona iegādes rūpīgi apdomājiet to, cik daudz atmiņas apjoma būs nepieciešams tieši jūsu vajadzībām. Telefoni ar lielāku atmiņas daudzumu maksā vairāk!